Taniec latynoamerykański

Latino solo to świetna zabawa dla wszystkich pań – także singielek. Kochasz tańczyć, ale nie masz z kim? Zapisz się na kurs tańca latino solo, a oprócz relaksu i poprawy humoru zyskasz szczuplejszą sylwetkę i seksapil.
Flamenco to taniec ognisty, zmysłowy, pełen energii i temperamentu. Dla wielu osób, które się z nim zetknęły, stał się pasją na całe życie. Może dlatego, że flamenco jest doskonałym sposobem na zachowanie nie tylko dobrej kondycji fizycznej, ale także równowagi psychicznej.
Samba to gorący taniec towarzyski pochodzący z Brazylii. Kroki samby są energetyczne, pełne zmysłowości, manifestuje się w nich wolność i radość życia. Poznaj historię samby i naucz się kroków podstawowych tego tańca oglądając film instruktażowy.
Taniec cha-cha poprawia kondycję fizyczną, wzmacnia mięśnie, zwiększa elastyczność ciała oraz modeluje sylwetkę. A to tylko niektóre korzyści, jakie daje systematyczne tańczenie cza-czy. Ten pełen ekspresji taniec latynoamerykański dodaje też energii, uwalnia od stresu, poprawia samopoczucie. Poznaj podstawowe kroki i figury cha-chy oraz dowiedz się, jak wygląda nauka tego tańca.
Rumba to pochodzący z Kuby taniec towarzyski, który swoje korzenie ma wśród afrykańskich społeczności. To połączenie sprawia, że rumba jest tańcem niezwykle zmysłowym i sensualnym. Kroki i figury rumby wymagają doskonałej koordynacji ruchowej oraz odwagi, ponieważ charakterystyczny ruch bioder w rumbie jest śmiały i erotyczny. Sprawdź, jaka jest specyfika rumby, poznaj jej kroki i figury oraz dowiedz się więcej o stroju do rumby i muzyce do tego odważnego tańca.