Jak schudnąć

Osiągnięcie wymarzonej sylwetki to dla wielu z nas nie lada wyzwanie. Próbujemy wszystkiego: zmieniamy dietę, wyrzekamy się słodyczy, wdrażamy coraz nowsze aktywności do codziennej rutyny, a nowych, kolejnych "trików" wciąż przybywa. Tym razem przyszedł czas na nieco dziwną sztuczkę z bieżnią.
Okazuje się, że niechęć do uprawiania sportu w chłodnych miesiącach nie jest przypadkowa. Dla wielu z nas zima może skutecznie odebrać zapał, powodując, że mniej ćwiczymy i zmieniamy nasze nawyki żywieniowe. Psycholog wyjaśnia, dlaczego tak się dzieje.
Według danych opublikowanych przez Narodowy Fundusz Zdrowia w maju 2022 roku wynika, że trzech na pięciu dorosłych Polaków ma nadwagę, a co czwarty cierpi na otyłość. Pomimo, że wiele osób regularnie próbuję się odchudzać, wysiłki często nie przynoszą oczekiwanego rezultatu. Jeśli i ty masz ten problem dowiedz się, gdzie możesz popełniać błędy.
Utrata wagi czy zmiana diety dla wielu z nas może stanowić wyzwanie. Kojarzy się to najczęściej z szeregiem wyrzeczeń, a świadomość tego już na starcie sprawia, że rezygnujemy z własnych celów. Okazuje się, że wcale nie trzeba sobie odmawiać ulubionych posiłków, aby zdrowo zrzucać kilogramy. Wystarczy na co dzień stosować tych 5 prostych wskazówek.
Małgorzata Rozenek-Majdan słynie z nienagannej figury. Celebrytka znana z programów telewizyjnych, takich jak „Perfekcyjna pani domu” czy „Projekt Lady” teraz została również prezenterką "Dzień dobry TVN". W czym tkwi sekret figury 44-letniej Małgosi?
Piosenkarka Maryla Rodowicz powiedziała w jednym z wywiadów, że chciała ulżyć swoim kolanom i rozpoczęła walkę z nadprogramowymi kilogramami po przebytych operacjach. W niecały rok przeszła spektakularną metamorfozę. Teraz ujawniła sekret swojej diety.
Czy pomimo braku aktywności fizycznej da się obniżyć wagę? Co prawda kontrola masy ciała jest najłatwiejsza, kiedy łączymy ćwiczenia z dietą i odpowiednio dobraną suplementacją. Jednak często trudno nam znaleźć czas lub siły na regularne treningi. Szczególnie na początku drogi do zdrowej sylwetki. Dbanie o formę utrudniają też m.in. stres, zmiana pracy, choroba czy kontuzja.
Przy tylu strategiach żywieniowych, trudno jest śledzić wszystkie dostępne zasady. Wiele ze wzorców, które uznajemy za skuteczne ku temu, by zrzucić zbędne kilogramy, mogą nas negatywnie zaskoczyć. Eksperci wyjaśniają, jakie wzorce żywieniowe mogą wyrządzić więcej szkody niż pożytku.
Chcesz szybko zrzucić brzuch, ale nie wiesz jak się do tego zabrać? Internet pełen jest planów treningowych i porad dietetycznych dla kobiet i mężczyzn, które mają ułatwić zrzucenie brzucha, ale tak naprawdę kluczowe jest trzymanie się kilku prostych wskazówek. Sprawdź, jak zrzucić brzuch wprowadzając do swojego życia niezbędne nawyki żywieniowe i treningowe.
Zastanawiasz się, jak schudnąć z brzucha? Dieta i ćwiczenia nie działają? Być może na co dzień popełniasz proste błędy, które powodują odkładanie się tłuszczu w pasie. Uwierz, że można schudnąć z brzucha bez diety i bez forsownych treningów – wystarczy wprowadzić do swojego życia 6 zdrowych nawyków. Zobacz, jak schudnąć z brzucha bez wyrzeczeń.
Tłusty Czwartek nie tylko u osób na diecie budzi rozterki. Bo zjadłoby się pączka, i to nie jednego, ale co z kaloriami? Na szczęście w Tłusty Czwartek przytyć nie trzeba - poznajcie przykłady ćwiczeń, dzięki którym spalicie nadmiar kalorii i unikniecie negatywnych konsekwencji karnawałowego obżarstwa.